Lisanslı uzak yardım uygulamasını indirmek için tıklayınız
Destek bölümümüzün sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri adına bundan sonra alpemix adlı uzak erişim programını kullanacağız.DENİZYILDIZI 2.0 TİCARİ PROGRAM SATIŞI 1 ARALIK 2008 TARİHİNDE SONA ERİYOR
Deniz Yıldızı 2.0 Ticari Programı 1 Aralık 2008 tarihinde yerini Deniz Yıldızı +Plus'a bırakıyor. 1 Aralık 2009 tarihi itibarı ile de Deniz Yıldızı 2.0 ticari programının desteği bitiyor

1 Aralık Tarihinde artık Ticari Program tarafında sadece Deniz Yıldızı +Plus satışı yapılıyor olacak, eski program olan Denizyıldızı 2.0 satışı yapılmayacak. Satışın sona erdiği tarih olan 1 Aralık 2008'den itibaren 1 sene daha Denizyıldızı 2.0 Programına telefon desteği veriliyor olacak, 1 Aralık 2009 tarihinde telefon desteği de sona erecek

- Müşterilerimize ve Bayilerimize Duyurulur


FET YAZILIM TAŞINDI
Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için TAŞINDIK.

OKYANUS MAĞAZACILIK SİSTEMİ
Büyük düşünenler okyanusa açılır!

Geleceğin mağazacılık sistemine bugünden sahip olan perakendeciler kendilerini yeniden yaratacaklar. Mağazalarını rekabet koşullarına göre yeniden güçlendirerek, ürün ve hizmetlerini daha etkili ve verimli satış sistemi ile müşteri sadakatini artıracak çözümlere kavuşacaklar.


FETSU, TÜPGAZ BAYİ PAKETLERİ – ADRES DEFTERİM PAKETİ KULLANAN MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE !
FETSU, TÜPGAZ BAYİ PAKETLERİ – ADRES DEFTERİM PAKETLERİNİN SATIŞLARI 19.11.2007 İTİBARİ DURDURULMUŞTUR. 31.03.2008 TARİHİ İTİBARİ İLE DESTEK HİZMETLERİDE DURDURULACAKTIR.

TÜM ESKİ TAKSİTLİ SATIŞ KULLANAN MÜŞTERLERİMİZİN DİKKATİNE !
ESKİ TAKSİTLİ SATIŞ PAKETİNİN SATIŞLARI 31.11.2006’DA DURDURULMUŞTUR. 31.03.2008 TARİHİ İTİBARİ İLE DESTEK HİZMETLERİDE DURDURULACAKTIR. TÜM BU ÜRÜNÜ KULLANAN MÜŞTERLERİMİZİN OKYANUS MAĞAZACILIK 2.0 PAKETİNE GEÇMELERİ GEREKMEKTEDİR.

Lush Türkiye B2C Sitesi Hızlı, Güvenli ve Zevkli Online Alışveriş Sunuyor
Şimdilik İstanbul’da müşterilerine hizmet veren Lush Türkiye İstanbul dışından gelen talepleri www.lushturkey.com adresinden Okyanus Zincir Mağazacılık Sisteminin B2C Paketi aracılığı karşılamaya başladı.

Lush Türkiye Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini seçti
Dünyanın lider taze el yapımı kişisel kozmetik üreticilerinden Lush Türkiye Mağazaları, Merkezi yönetim sistemi, B2C Elektronik ticaret sitesi ve Lush forum sitesi için Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini seçti.

Microsoft Zirve 2007 Sunumlarımıza Bekliyoruz


Kurumsal İş Çözümleri Zirvesi :

Bunca marka Mobil Çözümler olmadan nasıl yönetilir?

Microsoft Dynamics Zirvesi :
Microsoft Dynamics CRM ile "Cep Telefonuna Entegre Mobil Pazarlama Kurguları


Program ve Kayıt için : http://www.microsoftzirve2007.com


Geleceğin Zincir Mağazaları İçin !.. Kişi Sayma ve Davranış Ölçüm Sistemleri
2007 Yılında perakende sektörüne odaklanan Fet Yazılım müşterilerinin Mağazacılık ile ilgili yazılım ihtiyaçlarının yanında ölçemediğiniz hiçbir şeyi yönetemezsiniz felsefesi ile ek sistemler için yapmış olduğu AR-GE çalışmalarına devam ediyor. Doğru ve sağlıklı yönetimde ihtiyaç duyulan ek müşteri verilerine ulaşmak için Okyanus Zincir Mağazacılık Kişi Sayma ve Davranış Ölçüm Sistemleri geliştirildi.

TeknolojiX Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini seçti
Türkiye'nin lider teknoloji mağazacılık zincirlerinden TeknolojiX teknoloji mağazaları yönetiminde Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini seçti.

Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemi Züccaciye Sektörü İle Buluşuyor
15-19 Eylül 2006 Tarihlerinde Tüyap Beylikdüzünde yapılacak olan fuarda Okyanus Zincir Mağazacılık Sistemimiz Züccaciye Sektörü ile buluşuyor.

Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemi Zücaciye Sektörü İle Buluşuyor
.

HAMİDİYE SU YENİ DAĞITIM SİSTEMİNE KAVUŞTU
1902 YILINDAN BERİ TÜRKİYE’YE HİZMET VEREN HAMİDİYE SU TURKCELL VE FET YAZILIM ÇÖZÜM ORTAKLIĞI İLE YENİ BİR DAĞITIM SİSTEMİNE KAVUŞTU.

01.01.2007 TARİHİNDEN İTİBAREN YTL OLMAYAN ESKİ PAKETLERİMİZE DESTEK HİZMETİNİ BİTİRİYORUZ
YTL Destekli olmayan program paketlerimizin destek hizmetleri 01.01.2007 tarihi itibari ile bitecektir. Bu paketleri kullanmakta olan müşterilerimizin bu tarihten önce YTL destekli paketlere geçmeleri gerekmektedir.

01.01.2007 Tarihinden itibaren destek hizmeti biten bu paketlere telefon desteği ve exe yenileme destek hizmetleri verilmeyecektir. Kullanım lisans hakları gereği sadece Lisans Şifresi verilecektir.


BOSCH ve SIEMENS Türkiye Ev Aletleri Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini seçti
Dünyanın lider iki markası BOSCH ve SIEMENS Ev Aletleri bayi kanalında ve zincir mağazacılık yönetiminde Okyanus Zincir Mağazacılık Yönetim Sistemini seçti.

Fet Yazılım perakende sektöründe birlikte büyüyeceği BAYİLER (YB) arıyor
Fet Yazılım bölge çözüm merkezleri ve bayi kanalı ile tekrar yapılanacaktır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi illerde bölge çözüm merkezi rolünü Fet Yazılım kendisi üstlenecektir. Bu illerde bayiler direkt olarak Fet Yazılım’a bağlı çalışacaklardır. Diğer illerdeki bölge bayileri ise bölge çözüm merkezlerine bağlı çalışacaklardır.

Ürünümüz hakkında daha detaylı bilgiyi ürünlerimiz bölümünden alabilirsiniz. Demo, fiyat listesi ve benzeri talepleriniz için satış bölümümüz ile görüşebilirsiniz.Fet Yazılım perakende sektöründe birlikte büyüyeceği BÖLGE ÇÖZÜM MERKEZLERİ (BÇM) arıyor
Fet Yazılım Bölge Çözüm Merkezleri kanalı ile tekrar yapılanacaktır. Bölge bayileri Bölge Çözüm Merkezlerine bağlı çalışacaklardır. Bölge çözüm merkezleri perakendecilik sektöründe büyümeyi ve perakendecilik sektörüne komple çözüm sunmayı hedefleyen firmalardan seçilecektir.

Ürünümüz hakkında daha detaylı bilgiyi ürünlerimiz bölümünden alabilirsiniz. Demo, fiyat listesi ve benzeri talepleriniz için satış bölümümüz ile görüşebilirsiniz.OKYANUS MAĞAZACILIK TAKSİTLİ SATIŞ 2.0 SİSTEMİ ÇIKTI
14 Yıllık deneyim ve binlerce taksitli satış müşterisinin ihtiyaçlarının birleşimi ile Okyanus Mağazacılık Taksitli Satış 2.0 Sistemi çıktı.

HP1 Bakım anlaşması olan tüm müşterilerimiz ve yeni ürünümüze ücretsiz olarak geçiş yapacaklar.


Perakende 2005 Fuarında Buluşalım
Perakende 2005 Fuarında 124B Fet Yazılım Standında buluşalım.

Turkcell En Başarılı Kurumsal Veri Uygulaması 2004 Ödülü
Turkcell en başarılı Kurumsal Veri Uygulaması 2004 Ödülü " Okyanus Ürün Dağıtım Yönetimi " sistemi ile Fet Yazılım'ın oldu.

Microsoft Zirvesine Davetlimizsiniz
Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,

25-26-27 Nisan tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan Microsoft Zirvesi’ne davetlimizsiniz.


Erikli Merkezi Bilgi Sistemi Projesi Fet Okyanus Ürün Dağıtım Yönetimi ile sahaya indi.
Fet Yazılım tarafından geliştirilen Erikli Merkezi Bilgi Sistemi Projesinin 1.Fazı sahaya indi. Projenin 2.Fazında ise CRM ve GIS bölümleri devreye girecek.

Muhasebe Programları ile Entegre Olduk...

Denizyıldızı +Plus ve Okyanus Mağazacılık Programlarımız; Om Yazılım, Eta, Mikro ve Orka Programlarının SQL versiyonları ile ile entegre oldu. Yakın bir zamanda diğer Muhasebe Programlarına da data gönderiyor olacağız.


5083 Sayılı YTL Kanunu Muhasebe Sistemi Uygulama Genel Tebliğ ve Fet Yazılım Ürünleri
Tüm Program Setlerimiz 5083 Sayılı YTL Kanunu Muhasebe Sistemi Uygulama Genel Tebliği:13 06/10/2004 'e göre hazırlanmış ve çoğaltılmıştı. Daha sonra çıkan 14 Nolu 28/12/2004 tebliye görede güncellendi. Bu sebeple tüm kullanıcılarımızın Program Update aracılığı ile setlerini güncelemeleri gerekmektedir. Yapılması gereken tüm işlemler ve bilgi www.fet.com.tr sitesinde yer almaktadır.

RESTORANLAR İÇİN ENTEGRE ADİSYON MODÜLÜ SAHADA...
ADİSYON MODÜLÜ ÇOK YETENEKLİ : Cafe veya Restoranınızı kontrol altına almak istiyorsanız satış ekibimizle irtibata geçin....DENİZ YILDIZI +PLUS TİCARİ PROGRAM YENİ MODÜLLERİ 1 MARTTA SAHADA
Deniz Yıldızı +Plus Esnaf ve Kobi Ticari Program Paketi yeni Modülleri ile artık Cafe ve Restoranların da Hizmetinde

Deniz Yıldızı +Plus yine benzersiz fiyat avantajı, gelişmiş tenolojisi, MSSQL veritabanı ile tek seçeneğiniz olacak

- Deniz Yıldızı +Plus Esnaf ve Kobi Ticari Program Paketi : 449.-YTL
- Deniz Yıldızı 2.0'dan Deniz yıldızı +Plus'a Geçiş Fiyatı 349.-YTL
Kodak SFA projesinde hedef ayda 10.000 satır kağıtsız sipariş
Kodak Ahtapot B2B ve SFA projesi sahaya indi.
Hedef ayda 10.000 satır kağıtsız sipariş.


YTL PROGRAMLARINIZI ARTIK OTOMATİK YENİLEYİN
1- YTL PROGRAMLARINIZI ARTIK OTOMATİK YENİLEYİN : YTL setiniz bilgisayarınıza ne zaman yüklenmiş olursa olsun. Şimdi kullandığınız programınızın son halini internet kanalı ile otomatik olarak mutlaka yenileyin.

Fet Yazılım YTL(Yeni Türk Lirası) Geçiş Planı ve Yapılması Gerekenler
YTL Geçiş Paketi Siparişlerini vermiş olan tüm müşterilerimizi ziyaret edip. 1 Ocak itibari ile sorunsuz YTL Geçişi yapacakları şekilde geçiş programlarını kuruyoruz. Eğer YTL Geçiş siparişinizi vermediyseniz geç kalmadan hemen siparişinizi verin. YTL Hakkında detaylı bilgi ve ilgili kanun için www.ytl.gen.tr

Fet Yazılım Bölge Bayiliği Teklifi
15 Yıldır Yazılım sektöründe faaliyet gösteren ve şimdiye kadar proje bazlı çalışan şirketimiz ürünlerinin bir kısmını kutulayarak bilgisayar kanalının satışına sunuyor. Kanal yapılanmamız çok sınırlı sayıda sertifikalanmış ve kotalı yetkili bölge bayileri şeklinde olacaktır. Amacımız bizimle birlikte hem kutu satışlarla yeni müşterilerden, hem de hizmet ve servis satışları ile eski müşterilerden sürekli gelir elde etmeyi hedefleyen kısıtlı sayıda bölge bayileri ile çalışmaktır. Bölge bayiimizin bölgesinden gelen müşteri ve satıcı bilgisayar firmaları bölge bayilerimize yönlendirilecektir. Arzu ettiğiniz bölge veya ilçe için size bölge bayiliği için görüşme öneriyoruz. Aşağıdaki Linklerde ürünlerimize ilişkin fiyat listelerini ve başvuru formlarını bulabilirsiniz.

Bölge Bayi Başvuru Formu
Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatları


Ahtapot Ticari, B2B ve SFA, Okyanus ve 4P Ajanı ürünlerimize KOSGEB DESTEĞİ ONAYI
Fet Yazılım tarafından geliştirilmiş olan Ahtapot Standart ve Profesyonel Ticari Program Paketleri, Ahtapot B2B ve SFA, Okyanus Ürün Dağıtım Yönetimi ve 4P Ajanı ürünlerini tercih eden KOBİ 'ler bu ürünler için KOSGEB desteği alabilecekler.

Chicco Ahtapot SFA Projesi Reklam Filmi Tamamlandı
Turkcell Kurumsal Çözüm Ortaklığı programı dahilinde hazırlanan Chicco SFA Projesi reklam filminin çekimi tamamlandı. Ulusal televizyon kanallarında gösterime girecek olan reklam filmini izlemek için tıklayınız Chicco.mpg

Vestel Bayileri Okyanus Mağazacılık Programını kullanmaya devam ediyor...
10 Yıla yakın sektör tecrübesi bulunan Okyanus Programını doğrudan satın alan Vestel Bayi sayısı her geçen gün artıyor.

Fet Yazılım Mağazacılık Paketi İle Beyaz ve Kahverengi Eşya Sektöründe İddialı
Halen Bosch, Profilo ve Vestel bayilerinin anlaşmalı paketi olan ve bunun yanında sektörde yer alan pek çok farklı markanın bayileri tarafından kullanılmakta olan Fet Yazılım Mağazacılık Paketi beyaz ve kahverengi eşya sektöründe iddialı.